Managementul culturii organizaționale și performanță instituțională în Ministerul Apărării Naționale - rezumat, autor Marius NIȚĂ

Ne-am propus ca demersul nostru științific și rezultatele obținute în urma cercetării să genereze un inters suficient de mare pentru clarificarea și lărgirea aspectelor teoretice în ceea ce privește cultura organizațională, activitatea managerială de pe fiecare nivel organizațional care are ca scop îndeplinirea obiectivelor de performanță stabilite.

Lecturați gratuit Managementul culturii organizaționale și performanță instituțională în Ministerul Apărării Naționale – rezumat, autor Marius NIȚĂ

ISBN 978-630-317-030-5